Hizmetlerimiz Saç Bölümü

Salonumuzda, saç hizmetlerimiz arasında bir çok seçeneği aşağıdaki listemizden görebilirsiniz.Uzman kadromuz ve kaliteli ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.


Servis Listemiz


Fön çektirmek saçların uzamasını engelleyici bir faktör değildir. Saçın Uzamasını sağlayan şey kan dolaşımıdır. Dışardan olan bir aktivite saç kökünü etkilemez. Düz fön, dalgalı fön vb.

Günlük kullanım açısından oldukça yaygın olan ve aynı zamanda özel zamanlarda da tercih edilebilen burgu fön , maşayı andıran kıvrımları ile göze oldukça hitap edebilen bir modeldir.

Saçlarınızın yüzünüze ve tarzınıza uygun kesimi sizi olduğunuzdan çok daha iyi gösterecektir. Uzman ekibimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.

Kesim yaptırdıktan sonra saçlarınızın daha iyi görünmesi için kesim+fön paketimizi alabilirsiniz.

 


Saçlarınızın tamamını Artego marka saç boyası ile renklendirebilirsiniz.
Minumum amanyok katkılı, içerisinde doğal yağ bulunan ve 72 renk seçeneği ile müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır.

Saçlarınızı renklendirmek için Loreal saç boya markasını tercih edebilirsiniz.
Uzun yılladır güvenilen saç boya markası olan Loreal geniş renk yelpazesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Saçlarınızı boyatmak için Loreal markamızı seçebilirsiniz.

Saçlarınız sağlıkla ışıldasın.
'İnoa' Loreal markasının bir ürünüdür. Yağ bazlı (ODS yağ iletim sistemi) eşsiz bir iletim teknolojisiyle renklendirme sisteminin etkisini arttırır ve saç telinin koruyucu tabakasının korunmasına yardımcı olur.

Bu hizmetimiz ile dip röfle hizmeti verilmektedir.


Minumum amanyok katkılı, içerisinde doğal yağ bulunan ve 72 renk seçeneği ile müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır.

Uzun yılladır güvenilen saç boya markası olan Loreal geniş renk yelpazesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Saçlarınızı boyatmak için Loreal markamızı seçebilirsiniz.

'İnoa' Loreal markasının bir ürünüdür. Yag bazli (ODS yag iletim sistemi) essiz bir iletim teknolojisiyle renklendirme sisteminin etkisini arttirir ve saç telinin koruyucu tabakasinin korunmasina yardimci olur.

Bitkisel içeriği; Aloe vera, kaufur, portakal ve greyfurt olan bitkisel saç boyamız doğal vitaminler olan E ve C vitamini içerir. Mükemmel beyaz kapatır ve 4 tona kadar açıs gücü sağlar.


Değişik tondaki saç renkleri üzerine eşit olarak küçük parçalar halinde, saç tonunun 1 ila 6 ton arasında saça haçim, parlaklık, dolgunluk vermek amacıyla yapılan renklendirme ve tonlamadır, uzman eller tarafında yapıldığında etkileyici sonuçlar verir.

Tek renk boyalı olan saçlarınıza biraz daha renk ve hareket katmak için uygulanan bir renk çalışmasıdır.

Saçlarınızda maşa tekniği kullanarak güzel ve doğal saç modelleri kazanabilirsiniz.

Özel gülerinizde, saçlarınız ile herkesi etkilen istiyorsanız, bu işlemi uzman ellerde yaptırmanız gerekli. Uzman ekibimiz bu konuda beğeneceğiniz en modern ve şık saçları size kazandıracaktır.


Prefesyonel saç bakım ürünleri ile yıpranmış, solmuş ve zarar görmüş saçlarınızın sağlığı geri kazanabilirsiniz.

Keratin Kaynak - Boncuk Kaynak


Amerikan Nano Gold Keratin bakımı ile yıpranmış saçlarınıza sağlıklı bir görünüm verebilirsiniz. Saçlarınız her an kuaförden çıkmış, fön çekilmiş gibi sağlıklı bir şekilde parlayabilir. Amerikan RESEARCH IN BEAUTY firması tarafından geliştirilen NANO GOLD serisi, Avrupa komisyonu direktörlüğünden CE SAĞLIK SERTİFİKASINI almayı başaran ilk ve tek ürün olma özelliğini taşımaktadır. Ürün Besin tabanlı olup, çıplak elle sürülebilecek kadar doğal, tamamen kokusuz, gerek müşterilerde gerekse çalışanların göz ve burunlarında hiç bir yanma hissi uyandırmadan, %100 sağlıklı SAÇLARDA BOTOX etkisi yaratan en son teknoloji keratin sistemidir. Düzleştirme özelliğinin yanı sıra içeriğinde bulunan ve ABD Patent enstitüsü tarafından patentli 24 k. ALTIN TOZU karışımı sayesinde DOKU YENİLEME özelliği ile yanmış, röfleli, kopan saçlarda tek seferde ipeksi dokunuş, artık mümkün…


Markalar
Example image

 

Example image

 

Example image

 

Example image

 

Example image

 

Example image

 

Example image