Antiaging Tedavisi

Yaşlanma karşıtı antiaging ile cildiniz güvende! Antiaging kelime anlamı olarak “yaşlanmaya karşı olma” şeklinde ifade edilebilir. Cildimiz; yaşlanmanın yanında, güneş ışınlarına fazlaca maruz kalma, hava kirliliği, sigara ve stres gibi nedenlerle erken yıpranma durumlarıyla karşı karşıya kalabilir. Bu yaşlanmayı önlemek için antiaging tedavisi uygulanmaktadır. Antiaging bir tür koruyucu hekimlik sayılabilir.

Antiaging Tedavisi Nasıl Yapılır?

Antiaging tedavisinde kişiye özel program belirlenmesi gerekir. Kişinin ihtiyaç durumuna göre uzman yönlendirmesiyle bu sorun giderilir.

Antiaging Tedavisi Kimlere Uygulanır?

İnce kırışıklıklar, ciltte solgunluk ya da renk tonu eşitsizliği, göz altı morlukları ve ciltte yaşlanma şikâyetleri olan herkese uygulanabilir. Cilt yapısında erken bozulmalar oluşan, bu ve benzeri nedenlerle kendini mutsuz ve yaşam enerjisinden yoksun hisseden tüm bireylere antiaging tedavisi uygulanmaktadır.

Antiaging Tedavisi Neden Yapılmalıdır?

Daha sağlıklı ve genç görünüme sahip olmak, cildin alt yapısını sağlamlaştırmak, gençleştirmek ve onarmak için antiaging tedavisini önermekteyiz. Uygulanan antiaging tedavisiyle yaşlanma süreci geciktirilir ve bireyin genç ve dinamik bir görünüme sahip olması sağlanır.

Antiaging Tedavisi İçin Hangi Mevsim Uygundur?
Antiaging Tedavisi Sonrası Ağrı Olur mu?

Antiaging tedavisi için herhangi bir mevsim sınırlaması bulunmamaktadır. Her mevsimde bu tedavi şekli uygulanabilir.

Tedavi sonrasında herhangi bir ağrı durumu söz konusu değildir.

error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!
Whatsapp