Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kuaför Bölümü

Salonumuzda, saç hizmetlerimiz arasında bir çok seçeneği aşağıdaki listemizden görebilirsiniz.Uzman kadromuz ve kaliteli ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Servis Listemiz

Fön

Fön çektirmek saçların uzamasını engelleyici bir faktör değildir. Saçın Uzamasını sağlayan şey kan dolaşımıdır. Dışardan olan bir aktivite saç kökünü etkilemez. Düz fön, dalgalı fön vb.

Burgu Fön

Günlük kullanım açısından oldukça yaygın olan ve aynı zamanda özel zamanlarda da tercih edilebilen burgu fön , maşayı andıran kıvrımları ile göze oldukça hitap edebilen bir modeldir.

Kesim

Saçlarınızın yüzünüze ve tarzınıza uygun kesimi sizi olduğunuzdan çok daha iyi gösterecektir. Uzman ekibimiz bu konuda size yardımcı olacaktır.

Kesim + Fön

Kesim yaptırdıktan sonra saçlarınızın daha iyi görünmesi için kesim+fön paketimizi alabilirsiniz.

 

Komple Boya (Artego)

Saçlarınızın tamamını Artego marka saç boyası ile renklendirebilirsiniz.
Minumum amanyok katkılı, içerisinde doğal yağ bulunan ve 72 renk seçeneği ile müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır.

Komple Boya (Loreal)

Saçlarınızı renklendirmek için Loreal saç boya markasını tercih edebilirsiniz.
Uzun yılladır güvenilen saç boya markası olan Loreal geniş renk yelpazesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Saçlarınızı boyatmak için Loreal markamızı seçebilirsiniz.

Komple Boya (İnoa)

Saçlarınız sağlıkla ışıldasın.
‘İnoa’ Loreal markasının bir ürünüdür. Yağ bazlı (ODS yağ iletim sistemi) eşsiz bir iletim teknolojisiyle renklendirme sisteminin etkisini arttırır ve saç telinin koruyucu tabakasının korunmasına yardımcı olur.

Röfle Başlangıç

Bu hizmetimiz ile dip röfle hizmeti verilmektedir.

Dip Boya (Artego)

Minumum amanyok katkılı, içerisinde doğal yağ bulunan ve 72 renk seçeneği ile müşterilerimizin beğenisini kazanmaktadır.

Dip Boya (Loreal)

Uzun yılladır güvenilen saç boya markası olan Loreal geniş renk yelpazesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Saçlarınızı boyatmak için Loreal markamızı seçebilirsiniz.

Dip Boya (İnoa)

‘İnoa’ Loreal markasının bir ürünüdür. Yag bazli (ODS yag iletim sistemi) essiz bir iletim teknolojisiyle renklendirme sisteminin etkisini arttirir ve saç telinin koruyucu tabakasinin korunmasina yardimci olur.

Bitkisel Boya (Tierra)

Röfle

Değişik tondaki saç renkleri üzerine eşit olarak küçük parçalar halinde, saç tonunun 1 ila 6 ton arasında saça haçim, parlaklık, dolgunluk vermek amacıyla yapılan renklendirme ve tonlamadır, uzman eller tarafında yapıldığında etkileyici sonuçlar verir.

Balyaj

Tek renk boyalı olan saçlarınıza biraz daha renk ve hareket katmak için uygulanan bir renk çalışmasıdır.

Maşa

Saçlarınızda maşa tekniği kullanarak güzel ve doğal saç modelleri kazanabilirsiniz.

Topuz

Özel gülerinizde, saçlarınız ile herkesi etkilen istiyorsanız, bu işlemi uzman ellerde yaptırmanız gerekli. Uzman ekibimiz bu konuda beğeneceğiniz en modern ve şık saçları size kazandıracaktır.

Saç Bakım

Prefesyonel saç bakım ürünleri ile yıpranmış, solmuş ve zarar görmüş saçlarınızın sağlığı geri kazanabilirsiniz.

Saç Kaynak

Keratin Kaynak – Boncuk Kaynak

Brezilya Fönü

Amerikan Nano Gold Keratin bakımı ile yıpranmış saçlarınıza sağlıklı bir görünüm verebilirsiniz. Saçlarınız her an kuaförden çıkmış, fön çekilmiş gibi sağlıklı bir şekilde parlayabilir. Amerikan RESEARCH IN BEAUTY firması tarafından geliştirilen NANO GOLD serisi, Avrupa komisyonu direktörlüğünden CE SAĞLIK SERTİFİKASINI almayı başaran ilk ve tek ürün olma özelliğini taşımaktadır. Ürün Besin tabanlı olup, çıplak elle sürülebilecek kadar doğal, tamamen kokusuz, gerek müşterilerde gerekse çalışanların göz ve burunlarında hiç bir yanma hissi uyandırmadan, %100 sağlıklı SAÇLARDA BOTOX etkisi yaratan en son teknoloji keratin sistemidir. Düzleştirme özelliğinin yanı sıra içeriğinde bulunan ve ABD Patent enstitüsü tarafından patentli 24 k. ALTIN TOZU karışımı sayesinde DOKU YENİLEME özelliği ile yanmış, röfleli, kopan saçlarda tek seferde ipeksi dokunuş, artık mümkün…

error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!
Whatsapp